Steam Retrospektifi 2022 Duyuruldu

Photo of author

By admin

Spotify, her yıl düzenli olarak kullanıcılarının neler yaptığı görebileceği ve paylaşabileceği Spotify Wrapped isimli özelliği ile yılın son günlerinde sosyal medyayı adeta ele geçiriyor. Bu yıl bu trende YouTube Music de katılmış ve YouTube Recap 2022’yi yayınlamıştı.

Müzik severler her yıl neler yaptığını incelerken Steam ise bu yıl oyuncuları düşünerek tüm yıl oynadığı oyunları görebileceği Steam Replay (ülkemizde Steam Retrospektifi) isimli özelliğini geçtiğimiz dakikalarda duyurdu.

Tüm Steam’de neler yaptığınızı paylaşabileceksiniz

Steam Retrospektifine baktığımızda 2022 yılı içerisinde kaç oyun oynadığınız, kaç oyun satın aldığınız, kaç başarım kazandığınız ve daha birçok detayı görebiliyorsunuz. Ayrıca 2022 yılı boyunca her ay toplamda kaç saat oyun oynadığınız ve hatta hangi oyunlarda klavye fare ve hangi oyunlarda kontrolcü kullandığınız gibi detayları da görebiliyorsunuz.

Tüm bu bilgileri paylaşılabilir bir bağlantı aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ya da Tıpkı Spotify’da olduğu gibi tüm bilgilerin olduğu özel bir görseli indirerek sosyal medya platformlarınızda paylaşabilirsiniz.

Steam Retrospektifi nasıl kullanılır?

Steam Retrospektifini kullanmak içinse tek yapmanız gerek burada bulunan bağlantıyı kullanarak Steam’in resmî sitesini açmak. Eğer hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yaptıktan sonra tüm bilgilerinizi görebiliyor ve bu bilgileri ister bir bağlantı olarak isterseniz de bir görselle paylaşabiliyorsunuz.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net vozol 10000 seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com